Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-04-10, 08:32


Dziś w rozmowie podsumowanie turnieju półfinałowego o awans do 2 ligi kobiet. MKS Paradiso Łańcut zdobywając pierwsze miejsce zostaje organizatorem turnieju finałowego. Tym samym fioletowa drużyna realizuje założony sobie cel.

Sylwia Markowicz-Hołub: Dzień dobry, dziś kilka słów od Weroniki Mikulskiej, trenerki i zarazem zawodniczki drużyny MKS Paradiso Łańcut, po zakończonym turnieju półfinałowym. Gratulacje, świetny wynik! Jakie są Twoje pierwsze odczucia po tym weekendzie pełnym zwycięstw?

Weronika Mikulska: Dzień dobry! Dziękujemy bardzo. Jest to dla nas, jako drużyny niesamowity moment, czujemy się naprawdę spełnione i dumne z tego, co osiągnęłyśmy. Przez cały turniej czułyśmy, że kontrolujemy grę, że nasza praca i zaangażowanie przynoszą rezultaty. To było naprawdę motywujące doświadczenie.

S. M-H.: Wspaniale słyszeć, że macie tak pozytywne podejście po takim udanym weekendzie. Jak oceniacie Waszą grę w poszczególnych meczach?

W. M.: Myślimy, że grałyśmy bardzo spójnie przez cały turniej. Każdy mecz był dla nas ważny i podchodziłyśmy do niego z pełnym zaangażowaniem i pewnością siebie. Naszym celem było utrzymanie wysokiego poziomu przez wszystkie dni i cieszymy się, że nam się to udało. Wyniki mówią same za siebie – trzy zwycięstwa z wynikami 3:0 i 3:1 pokazują, że byłyśmy naprawdę skoncentrowane i gotowe na wyzwania.

S. M-H.: Świetne osiągnięcie! Co teraz czeka Wasz zespół po tym turnieju?

W. M.: Nasz sukces skutkuje organizacją turnieju finałowego, który już niedługo się odbędzie. Jest to dla nas ogromna motywacja, aby jeszcze mocniej się przygotować i dać z siebie wszystko w tym kolejnym etapie. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2024 roku, i już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców do wspierania nas podczas tego wydarzenia.

S. M-H.: Mam nadzieję, że fani odpowiedzą na Wasze zaproszenie! Jakie masz ostatnie słowa dla waszych wiernych kibiców?

W. M.: Chcę serdecznie podziękować wszystkim kibicom za wsparcie, które nam dają. To dla nas ogromna siła i motywacja, kiedy widzimy, jak sala żyje meczami i dopinguje nas do zwycięstwa. Jest to niezwykle inspirujące i doceniamy Waszą obecność i wsparcie na każdym etapie. Postaramy się dać Wam niezapomniane emocje podczas turnieju finałowego i mamy nadzieję, że razem osiągniemy wspólny cel – awans do 2 ligi. Jesteśmy przekonane, że razem możemy tego dokonać!

S. M-H.: Dziękuję Ci Weroniko za rozmowę i jeszcze raz gratuluję sukcesu. Życzę Wam powodzenia w nadchodzącym turnieju finałowym!

W. M.: Dziękuję bardzo w imieniu naszej fioletowej drużyny!

fot. Piotr Dubiel

Komentarze

Anna pisze:

Czy będzie transmisja z finałowych meczow

Anna pisze:

Czy będzie transmisja z finałowych meczy

Lancut News pisze:

Wszystkie informacje odnośnie rozpisek, godzin, wyników meczów oraz dostępu do transmisji turnieju finałowego o awans do II Ligi Kobiet znajdziecie poniżej w linku: ⬇️⬇️⬇️
https://2ligakobiet.volleystation.com/…/phase…/schedule/

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Sportowy weekend w Łańcucie

Miniony weekend w Łańcucie dostarczył mieszkańcom dużą dawkę sportowych emocji. Łańcuckie drużyny rywalizowały już od piątku. Sprawdźmy jak im poszło.

Czytaj więcej

Młodzi adepci judo rywalizowali w turnieju Carpatia Cup

9 marca br. w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle po raz kolejny rozegrano turniej judo Carpatia Cup. Turniej zgromadził 283 zawodników w grupie wiekowej U9, U11, U13, U15 z Polski, Słowacji i Węgier.

Czytaj więcej

MKS Paradiso Łańcut: Turniej Finałowy Podkarpackiej I Ligi Kobiet

Już w najbliższy piątek MKS Paradiso Łańcut rozpocznie rywalizację o mistrza Podkarpacia oraz walkę o awans do turnieju półfinałowego o 2 ligę.

Czytaj więcej