Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-03-12, 11:51


9 marca br. w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle po raz kolejny rozegrano turniej judo Carpatia Cup. Turniej zgromadził 283 zawodników w grupie wiekowej U9, U11, U13, U15 z Polski, Słowacji i Węgier.

Na liście startowej znalazły się zawodniczki i zawodnicy Judo Łańcut. Rywalizacja odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.

Zawodnicy Judo Łańcut zapisali na swoim koncie pięć medali, w tym jeden złoty, trzy srebrne i jeden brązowy.

Wyniki indywidualne młodych wychowanków z Łańcuta:

  • Złoty medal zdobył Adam Dębski (U15 młodzik)
  • Srebrny medal zdobyli: Szczepan Filip (U15 młodzik), Przemysław Lew (U15 młodzik), Franciszek Płoński
  • Brąz medal zdobyła Emilia Michońska

Poza podium tym razem znaleźli się: Julia Michońska i Wiktor Sinacki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

MKS Paradiso Łańcut: Turniej Finałowy Podkarpackiej I Ligi Kobiet

Już w najbliższy piątek MKS Paradiso Łańcut rozpocznie rywalizację o mistrza Podkarpacia oraz walkę o awans do turnieju półfinałowego o 2 ligę.

Czytaj więcej

9. Łańcucka Piątka – zapisy

Zapisy na 9. Łańcucką Piątkę ruszyły! To cykliczne sportowe wydarzenie to nie tylko sprawdzenie swoich umiejętności biegowych ale także dobra zabawa.

Czytaj więcej

„Biegi Hrabiego” w Łańcucie [wideo]

„Biegi Hrabiego” w Łańcucie to coroczne wydarzenie biegowe, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników z różnych stron Polski. Tegoroczna edycja, która miała miejsce w ubiegłą niedzielę, 3 marca, zgromadziła imponującą liczbę ponad 400 biegaczy.

Czytaj więcej