Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-03-10, 08:05


W ramach zadania zostanie wykonany system oświetlenia płyty głównej boiska, ogrodzenie, dostawa i montaż tablicy wyników, zakup i montaż stojaka na rowery.

Przypomnijmy, że jeszcze w ubiegłym roku Miasto Łańcut ogłosiło przetarg na przebudowę stadionu sportowego MOSiR Łańcut, przy ul. Traugutta 11, współfinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska 2020. O inwestycjach na stadionie miejskim mówiliśmy TUTAJ.

9 marca br. w Urzędzie Miasta miało miejsce podpisanie umowy z wyłonionym w przetargu wykonawcą, tj. EM GREEN Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosławiu.

Wykonawcą jest firma, która realizuje już pierwszy etap prac czyli wymianę murawy wraz z instalacją systemu nawodnienia.

W ramach zadania przewidziano wykonanie systemu oświetlenia płyty głównej boiska, wykonanie ogrodzenia, dostawę i montaż tablicy wyników, zakup i montaż stojaka na rowery.

źródło: SPEC Stal Łańcut, na zdj. od lewej: dyrektor MOSiR Łańcut, burmistrz Miasta Łańcuta, zastępca burmistrza, przedstawiciel firmy EM GREEN Sp. z o.o. z siedzibą w Jarosławiu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rawlplug Sokół Łańcut pokonuje lidera tabeli Suzuki 1 Ligi Mężczyzn!

W minioną sobotę w Łańcucie odbył się mecz 26 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn, w którym Rawlplug Sokół Łańcut pokonał drużynę Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk.

Czytaj więcej

Kadra SPEC Stal Łańcut – runda wiosenna sezonu 2020/2021

Poniżej prezentacja całej kadry łańcuckiego zespołu. Po zakończeniu rundy jesiennej na stanowisku trenera SPEC Stali Łańcut zasiadł Krzysztof Korab. Z drużyny natomiast odszedł Kamil Drob.

Czytaj więcej

Żeńska Stal z Pucharem Burmistrza Miasta Łańcuta!

Dnia 28 lutego br. na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbył się Halowy Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt U-15 o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej