Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-09-07, 09:01


Od soboty 4 września 2021 r. do odwołania Muzeum-Zamek w Łańcucie zaprasza do zwiedzania Storczykarni. Ekspozycja dostępna w reżimie sanitarnym.

Godziny otwarcia*:

  • poniedziałek, godz. 10:00 – 13:00 (ostatnie wejście o 12:30, wstęp bezpłatny)
  • wtorek – niedziela, godz. 10:00 – 16:00 (ostatnie wejście o 15:30)

Ceny biletów:

  • 8 zł – bilet normalny
  • 5 zł – bilet ulgowy

Zwiedzanie w grupach (maksymalnie 20 osób), wpuszczanych do wnętrza co 30 minut. Wejście na ekspozycję poza wyznaczonymi godzinami jest niemożliwe. Sprzedaż biletów w zależności od kolejności zgłoszeń bezpośrednio na ekspozycji Storczykarni i tylko w dniu zwiedzania. Nie ma możliwości rezerwacji wejściówek. Ilość sprzedawanych biletów ograniczona.

Inf., fot.: MZ Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Termin spisu mija 30 września!

Gminny Komisarz Spisowy – Burmistrz Miasta Łańcuta przypomina, że czas na dokonanie obowiązkowego spisu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań upływa z dniem 30 września 2021 r.

Czytaj więcej

XLII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji – transmisja na żywo

8 września br. odbędzie się kolejne posiedzenie Rady Miasta Łańcuta. Tym razem Sesja rozpocznie się o godzinie 17:30.

Czytaj więcej

Piątkowe granie w planszówki w Łańcucie

Stowarzyszenie Planeta Rodzin oraz MDK filia Podzwierzyniec w Łańcucie zapraszają na „Piątkowe granie” wszystkich fanów gier planszowych w każdy piątek o godz. 19:00.

Czytaj więcej