Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-12-23, 15:05


W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kilku wydarzeniach o charakterze świątecznym w naszym mieście. Dzięki temu udało nam się dowiedzieć czego wzajemnie życzą sobie mieszkańcy Łańcuta.

Zanim obejrzą Państwo życzenia od łańcucian, również i my chcielibyśmy złożyć Państwu swoje najszczersze życzenia.

Życzmy by ten wyjątkowy, świąteczny czas upłynął Państwu w zdrowiu i spokoju. Wielu spotkań z najbliższymi przy wigilijnym stole oraz radości ze wspólnego świętowania. Smacznych potraw wigilijnych, a także zaskakujących upominków pod choinką.

Wesołych Świąt!

A teraz czas na życzenia od mieszkańców:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rozsądek przy świątecznym stole

Już wkrótce wspólnie z bliskimi zasiądziemy przy wigilijnym stole. Oprócz rozmów, śmiechów i śpiewu towarzyszyć nam będą również starannie przygotowywane potrawy. Co jednak zrobić, kiedy ze świątecznego stołu zniknie zaledwie część przygotowanego jedzenia?

Czytaj więcej

Premiera filmu „MEMENTO – ŚLADY ŁAŃCUCKIEJ HISTORII”

W tym roku w naszym mieście obchodzony jest „Łańcucki Rok Historii” w ramach jego obchodów przedstawiamy Państwu reportaż historyczny pt. „MEMENTO- ŚLADY ŁAŃCUCKIEJ HISTORII” autorstwa Telewizji Łańcut.

Czytaj więcej

Będzie ślisko!

IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia dla powiatu łańcuckiego. Dotyczy ono marznącego deszczu oraz mżawki powodującej gołoledź. Uważajcie!

Czytaj więcej