Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-07-12, 09:27


7 lipca 2021 roku na basenie otwartym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie rozegrano Turniej Piłki Nożnej Plażowej Trampkarzy Starszych.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy urodzeni w 2006 roku i młodsi, którzy reprezentowali następujące kluby: Błękit Żołynia, Czarni Kraczkowa, Grom Handzlówka, Stal Łańcut 2006 oraz Stal Łańcut 2007.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Stali Łańcut 2006, która wywalczyła 10 punktów. Na drugim stopniu podium uplasował się zespół Stali Łańcut 2007, zaś trzecie miejsce przypadło Czarnym Kraczkowa.

Na zakończenie zmagań puchary oraz wyróżnienia wręczył Zastępca Dyrektora MOSiR Łańcut Adam Onyszczuk.

Wyniki dostępne TUTAJ.

  • Najlepszy bramkarz: Kacper Grzywa (Czarni Kraczkowa)
  • Najlepszy strzelec: Arkadiusz Olszański (ŁKS Stal Łańcut 2006)
  • Najlepszy zawodnik: Szymon Stryczek (ŁKS Stal Łańcut 2006).

Źródło: MOSiR Łańcut

źródło: MOSiR Łańcut, zawodnicy Turnieju

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„ZIELONI” wywalczyli sześć medali

W dniach 26-27.06.2021 roku w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym, a zarazem III Memoriał im. Wojciecha Kardynalskiego. Swoje występy w mistrzostwach mogą zaliczyć do bardzo udanych zawodnicy z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZIELONI” przy Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie, którzy wywalczyli w zawodach sześć medali (trzy złote, jeden srebrny i dwa brązowe).

Czytaj więcej

Za nami sportowy weekend

Miniony weekend przebiegł w sportowej atmosferze. Zapraszamy na skrót z niektórych wydarzeń.

Czytaj więcej

Od czwartku czynny basen przy ul. Składowej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie informuje, że basen otwarty przy ul. Składowej czynny będzie od 17 czerwca. Zapraszamy wszystkich do korzystania z obiektu.

Czytaj więcej