Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-02-09, 09:19


Wczoraj, na stronie I LO w Łańcucie oraz Starostwa Powiatu Łańcuckiego pojawił się filmik z podziękowaniami dla osób zaangażowanych w walkę z pandemią koronoawirusa.

Pomimo zdalnego nauczania samorząd szkolny oraz przewodniczący samorządów klasowych nagrali spot z podziękowaniami dla łańcuckich medyków, za codzienne podejmowanie walki z COVID-19. Montażem filmiku zajął się Wojciech Trawka. Opiekunem samorządu w składzie: Gracjana Lonca (przewodniczącego), Julii Ciupy, Marii Szczepankiewicz oraz Franciszka Wlazło jest Pani Małgorzata Szmuc.

Jak możemy usłyszeć w filmiku:

Drodzy Pracownicy Służb Medycznych!
Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie pragnie przesłać Wam szczere podziękowanie i wyrazy uznania.
Mamy świadomość, że zadania, których się podejmujecie, są wyjątkowe i wymagające.
Każdego dnia z poświęceniem i oddaniem walczycie o cenny dar, którym jest ludzkie życie.
Udzielacie pomocy w stanach zagrożenia zdrowia i niesiecie nieocenioną pomoc ludziom w dramatycznych nieraz okolicznościach.
Od kilku miesięcy ponosicie dodatkowy trud, związany z walką z epidemią COVID-19.
Nie sposób znaleźć słów, aby wyrazić szacunek i wdzięczność za Wasze poświęcenie za związany z poważnym ryzykiem wysiłek na rzecz chorych i cierpiących.
Życzymy wiele satysfakcji z wykonywanej pracy szczególnie w tym niełatwym czasie pandemii.
Życzymy Wam również życzliwości i wdzięczności pacjentów i ich rodzin wytrwałości w walce z „niewidzialnym wrogiem” i sił w zajmowaniu się tym dobrem, którym jest każdy człowiek i jego zdrowa egzystencja. DZIĘKUJEMY!

Źródło: Starostwo Powiatowe w Łańcucie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

UWAGA! Bardzo trudne warunki na drogach.

Od wczoraj towarzyszą nam opady śniegu oraz marznącego deszczu.

Czytaj więcej

Rekrutacja do łańcuckich przedszkoli miejskich

Poniżej przedstawiamy terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do publicznych przedszkoli, na rok szkolny 2021/2022, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Łańcut.

Czytaj więcej

Rekrutacja do łańcuckich szkół podstawowych

Poniżej przedstawiamy terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych w szkołach podstawowych, na rok szkolny 2021/2022, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Łańcut.

Czytaj dale