Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-04-17, 12:39


Ponad 10 mln zł, w całości pozyskane ze środków zewnętrznych, tyle kosztować będzie kolejna inwestycja w mieście. Zgodnie z podpisaną w dniu wczorajszym umową, za kilka dni rusza budowa krytej trybuny wraz z zapleczem socjalnym na stadionie miejskim.

Infrastruktura sportowa w mieście cały czas ulega znaczącej poprawie, aby służyła młodzieży i utalentowanym zawodnikom. Dotychczasowe prace, takie jak wymiana murawy, modernizacja oświetlenia, zamontowanie nowej tablicy wyników oraz wymiana ogrodzenia, stanowiły tylko początek wielkiego projektu.

Inwestycja jest kolejnym etapem modernizacji stadionu i ma służyć m.in. dostosowaniu obiektu do wymogów rozgrywek wyższych lig.
W dolnej kondygnacji zaprojektowano szatnie, pomieszczenia higieniczno-sanitarne, pomieszczenia dla sędziów, delegatów, salę konferencyjną, pokój pierwszej pomocy czy kontroli dopingowej. Kondygnację górną zajmować będą w głównej mierze trybuny, ale znajdą się tam także pomieszczenia dla vip-ów, mediów, stanowisko dowodzenia – pomieszczenie spikera meczowego. Zgodnie z planami, obiekt dostosowany będzie dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Komentarze

edek pisze:

dddlatego kibice zrobmy mobilizacje na wybory glosujmy na obecnego burmistrza jesli chcemy miec sort w naszym miescie naprawde warto go poprzec

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Postęp prac przy budowie łącznika [foto]

Jak przebiegają prace przy budowie łącznika z autostradą? Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich odpowiada.

Czytaj więcej

Postęp prac przy budowie tunelu [foto]

Jak aktualnie przebiegają prace przy budowie tunelu w dzielnicy Podzwierzyniec? O komentarz poprosiliśmy Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Czytaj więcej

Stadion miejski: ciąg dalszy rozbudowy [wideo]

Stadion Miejski w Łańcucie przygotowuje się do kolejnego etapu modernizacji, który ma na celu podniesienie standardów i komfortu dla kibiców oraz sportowców.

Czytaj więcej