Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-09, 17:21


Stadion Miejski w Łańcucie przygotowuje się do kolejnego etapu modernizacji, który ma na celu podniesienie standardów i komfortu dla kibiców oraz sportowców.

Dotychczasowe prace, takie jak wymiana murawy, modernizacja oświetlenia, zamontowanie nowej tablicy wyników oraz wymiana ogrodzenia, stanowią tylko początek ambitnego projektu.

Jeszcze w tym roku Miasto ogłosi przetarg na dalszą rozbudowę stadionu. Wiosną przyszłego roku rozpoczną się prace przy budowie zadaszonej trybuny, co znacząco poprawi komfort widzów i zapewni ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Przewidywany koszt tych prac to około 12 mln złotych, z czego większość zostanie pokryta dzięki dofinansowaniom.

Modernizacja stadionu w Łańcucie to ważny krok w rozwoju infrastruktury sportowej miasta. Nowoczesne obiekty sportowe przyciągają zarówno lokalnych mieszkańców, jak i gości spoza regionu. Wpływa to pozytywnie na rozwijający się sport oraz atmosferę kibicowania. Będziemy śledzić rozwój projektu z niecierpliwością i czekamy na nowoczesny, przyjazny stadion, który stanie się dumą Łańcuta.

Więcej informacji znajdziecie w filmiku poniżej.

Tekst: Sylwia Markowicz-Hołub

Komentarze

Tadek pisze:

Brawo narazie jest boisko stadion jest potrzebny miastu plany piekne proszę nie zapomnieć o bieżni 6 torowej skoczni i rzutni {stadionw Busku do nasladowania) trzymam kciuki pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Ulica Wiejska zostanie wyremontowana [wideo]

Ważny krok w kierunku infrastruktury miejskiej. Miasto Łańcut pozyskało znaczną część środków potrzebnych do kompleksowej przebudowy kolejnej ulicy w mieście. Tym razem przebudowana zostanie ul. Wiejska – etap I.

Czytaj więcej

Dlaczego warto inwestować na terenie Miasta Łańcuta?

Łańcut jest jednym z lepiej skomunikowanych obszarów w województwie podkarpackim.

Czytaj więcej

Inauguracja roku szkolnego i otwarcie nowej hali sportowej [wideo]

Wakacje szybko minęły i nadszedł czas, aby znów spotkać się w szkole. Przed łańcuckimi uczniami kolejne miesiące nauki, wyzwań, ale też radości z codziennych spotkań z kolegami i koleżankami. W dniu wczorajszym, miejskiej inauguracji roku szkolnego, towarzyszyło oficjalne otwarcie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Łańcucie.

Czytaj więcej