Inwestycje

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-10-05, 13:28


Łańcut jest jednym z lepiej skomunikowanych obszarów w województwie podkarpackim.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Inauguracja roku szkolnego i otwarcie nowej hali sportowej [wideo]

Wakacje szybko minęły i nadszedł czas, aby znów spotkać się w szkole. Przed łańcuckimi uczniami kolejne miesiące nauki, wyzwań, ale też radości z codziennych spotkań z kolegami i koleżankami. W dniu wczorajszym, miejskiej inauguracji roku szkolnego, towarzyszyło oficjalne otwarcie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Łańcucie.

Czytaj więcej

Postęp prac przy dwóch ważnych inwestycjach w mieście [foto]

Trwają intensywne prace przy dwóch ważnych inwestycjach w Łańcucie – budowie tunelu w dzielnicy Podzwierzyniec oraz budowie łącznika we wschodniej części miasta. Poniżej przedstawiamy postęp prac.

Czytaj więcej

Stara kaplica i groby Cetnarskich zostaną wyremontowane [wideo]

Miasto Łańcut aktywnie dąży do pozyskiwania środków na rozwijanie różnych obszarów działalności. Wiele się dzieje w sferze sportu, kultury i infrastruktury. O tych, którzy przyczynili się do kształtowania miasta, również nie zapomniano. Tym razem Miasto odnowi starą kaplicę cmentarną oraz groby Braci Cetnarskich.

Czytaj więcej