Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-02-02, 14:44


Biuro prognoz IMGW ostrzega przed występowaniem na terenie naszego miasta zjawiska oblodzenia.

Dzisiejsze opady zarówno deszczu i śniegu mogą okazać się niebezpieczne dla kierowców, gdyż wieczorem może wstąpić zjawisko marznącego deszczu, a dodatkowo zalegający na jedni śnieg wraz z wodą również zamarznie.

Zjawisko oblodzenia pojawi się dzisiaj ok. godz. 20:00 i potrwa do jutrzejszego poranka (do ok. godz. 8:00).

Stopień zagrożenia w skali 3 stopniowej wynosi 1, a prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska plasuje się na poziomie 70%.

Temperatura minimalna będzie się wahać w okolicach -3 stopni w przygruncie.

Apelujemy o Waszą uważność!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Od dzisiaj rusza sezon turystyczny w łańcuckim Zamku

Tradycyjnie już przez dwa miesiace (grudzień, styczeń) w Muzeum-Zamku w Łańcucie trwało wielkie sprzątanie. Wtedy to rezydencja jest nieczynna dla zwiedzających. Od dnia dzisiejszego ponownie rozpoczyna się nowy sezon turystyczny.

Czytaj więcej

Jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łańcucie

Jak co roku, łańcucki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączył się do akcji i zorganizował Wielki Finał, pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Niedzielny wieczór zakończył zbieranie datków do puszek. Po raz kolejny łańcucianie pokazali wielkie serce. Zebrano około 41 tys. zł. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

Czytaj więcej

30. finał WOŚP w Łańcucie

Już w najbliższą niedzielę również w naszym mieście zostanie zorganizowany 30. finał tegorocznej zbiórki WOŚP, której celem będzie wsparcie okulistyki dziecięcej.

Czytaj więcej