Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-28, 16:40


Już w najbliższą niedzielę również w naszym mieście zostanie zorganizowany 30. finał tegorocznej zbiórki WOŚP, której celem będzie wsparcie okulistyki dziecięcej.

Już po raz kolejny łańcucianie będą mogli wziąć udział w wyjątkowym dniu, podczas którego w pomocy jednoczy się duża część Polaków. F

30. finał WOŚP w naszym mieście to nie tylko zbiórka do puszek. Jak w latach wcześniejszych z tej okazji Miejski Dom Kultury przygotował specjalne wydarzenie.

Oprócz podziwiania występów artystycznych będzie można również wziąć udział w licytacji, z której zyski zostaną przekazane na cel WOŚP.

Całe wydarzenie zakończy tradycyjne „światełko do nieba”.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w poniższym materiale wideo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Od jutra wraca nauka zdalna

Wraca nauczanie zdalne. Od czwartku, 27 stycznia, aż do końca ferii, czyli do niedzieli, 27 lutego wprowadzona została nauka zdalna dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych oraz dla uczniów wszystkich klas szkół ponadpodstawowych. Powodem wprowadzonych zmian jest wzrost liczby zakażeń koronawirusem.

Czytaj więcej

Trwają zapisy na pomoc żywnościową dla mieszkańców Łańcuta

Oddział Rejonowy PCK w Przeworsku w porozumieniu z Burmistrzem Miasta Łańcuta informuje, że od 24 stycznia 2022 do 28 lutego 2022 roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łańcucie trwać będzie kwalifikacja osób z terenu miasta Łańcuta do otrzymania pomocy żywnościowej.

Czytaj więcej

Miasto ogłosiło przetarg na działki w Strefie Aktywności Gospodarczej

Strefa Aktywności Gospodarczej to ponad 12 ha uzbrojonego terenu zlokalizowanego przy ul. Polnej w Łańcucie.

Czytaj więcej