Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-21, 12:21


Strefa Aktywności Gospodarczej to ponad 12 ha uzbrojonego terenu zlokalizowanego przy ul. Polnej w Łańcucie.

Jak mówi nam Zastępca Burmistrza- Michał Mglej:

Wspomniany teren został uzbrojony, a jego niewątpliwa zaleta to atrakcyjna lokalizacja. Jest z niego łatwy dostęp do autorstrady, DK94, DW877, DW881. Przygotowanie tego terenu nastąpiło w celu zachęcenia potencjalnych inwestorów do otwierania swoich zakładów w Łańcucie i tworzenia tutaj nowych miejsc pracy, a co za tym idzie rozwojem gospodarczym miasta. Strefa Aktywności Gospodarczej została przystosowana do użytku przez głównie przedsiębiorców małych i średnich.

Inwestycja obejmuje uzbrojone działki, drogę dojazdową, chodniki, a także zbiorniki, które zapewniają odwodnienie terenu i jednocześnie pełnią funkcję przeciwpożarową.

To 10 działek inwestycyjnych, świetna komunikacja z drogą krajową oraz autostradą A4, a także ulgi dla nowych przedsiębiorców.

Działki przeznaczone są dla przedsiębiorstw: produkcyjnych, magazynowych, a także wielkoprzestrzennych obiektów handlowych. Żadna firma nie może prowadzić działalności uciążliwej dla środowiska i okolicznych mieszkańców.

Głównym celem tej inwestycji jest tworzenie sprzyjających warunków do rozwoju przedsiębiorczości i nowych inwestycji w mieście. Ma ona również wspomóc proces tworzenia nowych miejsc pracy.

Tutaj znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące przetargu.

Poniżej znajdziecie Państwo film prezentujący całą Strefę Aktywności Gospodarczej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Policja rozpoczęła działania „Bezpieczne ferie 2022”

Jak co roku, w okresie zbliżających się ferii zimowych, policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżających na wypoczynek. Nie inaczej będzie i w tym roku. Mundurowi dużą uwagę zwrócą na kontrolę autobusów oraz kierowców przewożących dzieci i młodzież na zimowy wypoczynek.

Czytaj więcej

Znów silny wiatr w Łańcucie

Zachowajmy szczególną ostrożność!

Czytaj więcej

Złote gody kolejnych łańcuckich par

Złote gody to jubileusz obchodzony szczególnie uroczyście. 50 lat małżeństwa to wspaniały przykład do naśladowania dla dzieci, wnuków i wszystkich młodych małżeństw.

Czytaj więcej