Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-13, 12:44


Złote gody to jubileusz obchodzony szczególnie uroczyście. 50 lat małżeństwa to wspaniały przykład do naśladowania dla dzieci, wnuków i wszystkich młodych małżeństw.

Uroczyste spotkanie kolejnych łańcuckich par, obchodzących złote gody małżeńskie, odbyło się 12 stycznia w Galerii Miejskiego Domu Kultury. Podczas uroczystości burmistrz Miasta oraz kierownik USC w Łańcucie wręczyli okolicznościowe medale nadane przez Prezydenta RP i listy gratulacyjne. Wyjątkowym jubilatom złożono życzenia i gratulacje z okazji rocznicy ślubów.

Określenie „złote” dla tej rocznicy nie jest przypadkowe. Symbolizuje ono wysoką wartość, jaką osiąga małżeństwo z pięćdziesięcioletnim stażem. Stanowi również właściwe podsumowanie bogactwa przeżyć i doświadczeń, które przyniosło ze sobą każde ze wspólnie spędzonych dni. Kluczem do sukcesu jak zdradzili nam sami jubilaci, jest darzenie się wzajemnym uczuciem i poszanowaniem.

Podczas uroczystości muzyczną niespodziankę dla jubilatów przygotowała Urszula Opałka.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcut zdobył 1,5 mln zł w ramach Narodowego Programu Szczepień

W ramach Narodowego Programu Szczepień zorganizowano konkursy dla gmin, które miały zachęcić jak największą liczbę osób do zaszczepienia się przeciw COVID-19. Dzięki konkursom gminy aktywnie promujące szczepienia, uzyskały środki finansowe na przeciwdziałanie COVID-19. W tym m. in. Miasto Łańcut.

Czytaj więcej

Poszukiwany właściciel psa!

Dotarła do nas informacja, iż na jednej z posesji w Głuchowie w noworoczny poranek odnaleziono psa.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem w Łańcucie

Jak informuje Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego w Łańcucie dzisiaj w naszym mieście będzie można odczuć mocne podmuchy wiatru.

Czytaj więcej