Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-01-14, 09:05


Zachowajmy szczególną ostrożność!

Jak informuje Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego w Łańcucie dzisiaj w naszym mieście będzie można odczuć mocne podmuchy wiatru.

Biuro Prognoz Meteorologicznych  IMGW – PIB w  Krakowie ostrzega przed zjawiskiem silnego wiatru, którego obecność w Łańcucie jest prognozowana na dzisiaj.

Stopień zagrożenia owym zjawiskiem wynosi 1 (w skali 3 stopniowej).

Występowanie zjawiska prognozowane jest na obszarze powiatu łańcuckiego dzisiaj do godz. 19:00.

Średnia prędkość wiatru prognozowana jest na 30 km/h jednak w porywach może ona wynieść od 40 km/h do nawet 75 km/h z zachodu i północnego zachodu.

Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska atmosferycznego wynosi 80 %.

Warto zabezpieczyć wszelkie swobodnie stojące przedmioty na balkonach, w ogrodach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Złote gody kolejnych łańcuckich par

Złote gody to jubileusz obchodzony szczególnie uroczyście. 50 lat małżeństwa to wspaniały przykład do naśladowania dla dzieci, wnuków i wszystkich młodych małżeństw.

Czytaj więcej

Łańcut zdobył 1,5 mln zł w ramach Narodowego Programu Szczepień

W ramach Narodowego Programu Szczepień zorganizowano konkursy dla gmin, które miały zachęcić jak największą liczbę osób do zaszczepienia się przeciw COVID-19. Dzięki konkursom gminy aktywnie promujące szczepienia, uzyskały środki finansowe na przeciwdziałanie COVID-19. W tym m. in. Miasto Łańcut.

Czytaj więcej

Poszukiwany właściciel psa!

Dotarła do nas informacja, iż na jednej z posesji w Głuchowie w noworoczny poranek odnaleziono psa.

Czytaj więcej