Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-02-01, 08:18


Jak co roku, łańcucki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłączył się do akcji i zorganizował Wielki Finał, pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Niedzielny wieczór zakończył zbieranie datków do puszek. Po raz kolejny łańcucianie pokazali wielkie serce. Zebrano około 41 tys. zł. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

W tym roku pieniądze zbierano na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. W Łańcucie główne wydarzenia odbyły się w Miejskim Domu kultury. Sercem była scena sali widowiskowej, a na niej występy, koncerty i licytacje przedmiotów przekazanych dla WOŚP. Prócz tego przez cały dzień na mieście można było spotkać wolontariuszy z kolorowymi puszkami.

W tym roku w Łańcucie udało się zebrać około 41 000 zł. Liczenie wciąż trwa, więc kwota może być jeszcze wyższa.

Tradycyjnie na zakończenie, na niebie rozbłysło „światełko do nieba”.

Deklarowana kwota 30. Finału WOŚP to: 136 282 325 PLN.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

30. finał WOŚP w Łańcucie

Już w najbliższą niedzielę również w naszym mieście zostanie zorganizowany 30. finał tegorocznej zbiórki WOŚP, której celem będzie wsparcie okulistyki dziecięcej.

Czytaj więcej

Silny wiatr w regionie. IMGW wydał ostrzeżenie

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie ostrzega przed zjawiskiem jakie może wystąpić na terenie powiatu łańcuckiego.

Czytaj więcej

Od jutra wraca nauka zdalna

Wraca nauczanie zdalne. Od czwartku, 27 stycznia, aż do końca ferii, czyli do niedzieli, 27 lutego wprowadzona została nauka zdalna dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych oraz dla uczniów wszystkich klas szkół ponadpodstawowych. Powodem wprowadzonych zmian jest wzrost liczby zakażeń koronawirusem.

Czytaj więcej