Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-01-04, 10:47


Łańcucki Zakład Komunalny informuje o przerwie w dostawie wody! Sprawdź czy Ciebie dotyczy komunikat!

W związku z przebudową magistrali wodociągowej związanej z budową tunelu pod torami w dniu 04 stycznia 2024 r. w godzinach od 20:00 do 5:00 dnia 05.01.2024 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców następujących osiedli miasta Łańcuta: Wschód, Wyszyńskiego, 3-go Maja, Śródmieście, Przedmieście oraz Centrum. Podsumowując: od torów kolejowych do ul. 3-go Maja. Za powstałe utrudnienia przepraszamy swoich odbiorców – czytamy w komunikacie ŁZK.

Komentarze

Mola pisze:

Już jest godzina 6:34 a wody dalej nie ma !!! Kiedy będzie? Może ktoś napisać?

Mm pisze:

Już jest godz 13 i nadal nie ma wody

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Nowy rok i ważne zmiany dla kierowców!

Uwaga kierowcy! Nowy rok przynosi ważne zmiany, a kto nie sprawdzi ich na czas, zorientuje się po stanie konta. Na czele stawki: brak ważnego ubezpieczenia OC, ale nie tylko, bo zmian jest więcej.

Czytaj więcej

Jutro ostatnie w tym roku posiedzenie Rady Miasta

LXVIII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji odbędzie się jutro (tj. 28 grudnia) w Galerii Miejskiego Domu Kultury o godzinie 15:00.

Czytaj więcej

Za nami trzecie Łańcuckie Świąteczne Miasteczko [wideo]

Już po raz trzeci w Łańcucie zorganizowano Miasteczko Świąteczne. Ten bożonarodzeniowy jarmark z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Czytaj więcej