Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-02-03, 10:45


„SERCA SERCOM” to koncert charytatywny, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST wraz z Zespołem Tanecznym „Iskierka”. Wydarzenie to ma na celu niesienie pomocy innym.

Koncert odbędzie się 5 lutego 2022 roku (sobota) – godz. 17:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie.

Przed koncertem zbierane będą wolne datki przez wolontariuszy na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie.

W części artystycznej wystąpią: Klub Akrobatyki Stal Rzeszów, Akrobatyczne Duo Iga Klesyk i Celina Małek, Duo The Essence Aleksandra Klimasz i Fabian Vazquez Jimenez, Centrum Sztuki Wokalnej z Rzeszowa, kwartet smyczkowy ANIMATO oraz Zespół Taneczny ISKIERKA.

Przewidzieliśmy również wiele innych, dodatkowych atrakcji m.in. walentynkowa fotobudka, stoiska gastronomiczne, stoisko z ręcznie wykonanymi ozdobami. Całość imprezy będzie odbywać się w klimacie zbliżającego się święta zakochanych – walentynek – informują organizatorzy koncertu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Uwaga będzie ślisko!

Biuro prognoz IMGW ostrzega przed występowaniem na terenie naszego miasta zjawiska oblodzenia.

Czytaj więcej

3 lutego kolejne posiedzenie Rady Miasta

XLVI Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji odbędzie się 3 lutego o godzinie 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie. Poniżej przedstawiamy porządek jutrzejszych obrad.

Czytaj więcej

Od dzisiaj rusza sezon turystyczny w łańcuckim Zamku

Tradycyjnie już przez dwa miesiace (grudzień, styczeń) w Muzeum-Zamku w Łańcucie trwało wielkie sprzątanie. Wtedy to rezydencja jest nieczynna dla zwiedzających. Od dnia dzisiejszego ponownie rozpoczyna się nowy sezon turystyczny.

Czytaj więcej