Informacje dla turystów

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-11-23, 13:38


Muzeum-Zamek w Łańcucie po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę turyści będą mogli kupić wybrane bilety z 50% zniżką.

Akcja obejmuje wszystkie osoby, które w dniach 25-27 listopada 2022 r. będą chciały zakupić karnet w cenie 35 zł – jego cena w trakcie „Weekendu za pół ceny” wyniesie 17,50 zł.

Karnet upoważnia do obejrzenia ekspozycji I piętra i parteru Zamku, czyli najbardziej reprezentacyjnych wnętrz rezydencji, a także Stajni i Wozowni, w której znajduje się kolekcja pojazdów konnych rodziny Potockich – informuje Joanna Garbulińska-Charchut z łańcuckiego Muzeum.

Zniżkowe bilety będą dostępne w Kasach Muzeum (budynek Maneż, ul 3-go Maja 10). Organizatorem akcji jest Polska Organizacja Turystyczna z siedzibą w Warszawie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Duża frekwencja podczas nocnego spaceru po Łańcucie

Piątkowy, nocny spacer po mieście był okazją do bliższego poznania ciekawej i nieodkrytej historii Łańcuta, którą przedstawiła historyczka Joanna Kluz. Nocne zwiedzanie cieszyło się bardzo dużą frekwencją ze strony Mieszkańców.

Czytaj więcej

Nocne Zwiedzanie Łańcuta

Już dziś Miasto Łańcut zaprasza na wspólny spacer z audioprzewodnikiem. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać kilku zawartych w nim opowieści oraz poznać ciekawą historię Miasta.

Czytaj więcej

Nowy informator o Łańcucie

W łańcuckim Centrum Informacji Turystycznej właśnie pojawił się nowy informator o naszym mieście. Znajdziecie w nim trochę historii, zabytków, a także spis m.in. bazy hotelowej, restauracji i kawiarni.

Czytaj więcej