Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-11-25, 11:39


Nauka przez podróże jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów. Uczniowie SP4 z Łańcuta mieli okazję się o tym przekonać.

W połowie października grupa dwudziestu uczniów wraz z opiekunami wyruszyła na „podbój” greckiej kultury, turystyki oraz edukacji.

Zrealizowany dzięki środkom unijnym projekt „W poszukiwaniu turystycznych perełek Europy” był dla młodzieży okazją do poznania nowych miejsc na świecie.

Podróż jednak nie opierała się jedynie na wypoczynku. Uczniowie zwiedzali perełki turystyczne, poznawali lokalną kuchnię, zwyczaje, ale również brali udział w lekcjach ze swoimi greckimi kolegami.

Po powrocie młodzież chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami oraz przeżyciami, dlatego to właśnie im oddajemy głos.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W mieście powstała Łańcucka Trasa Turystyczna

Końcem października oficjalnie otwarto Łańcucką Trasę Turystyczną. Do jej ukończenia doprowadzili pracownicy Urzędu Miasta: Michał Mac oraz Agnieszka Kuźniar. Zawiera ona 21 miejsc szczególnie związanych z Miastem Łańcut. Ich historię podczas pierwszego zwiedzania przedstawili nam Ryszard Kucha oraz Teresa Bagińska-Żurawska.

Czytaj więcej

Jutro próba sygnałów alarmowych

Jak informuje rzecznik Wojewody Podkarpackiej jutro w całej Polsce będzie można usłyszeć sygnały alarmowe.

Czytaj więcej

Ruszyła 21. edycja Szlachetnej Paczki

W sobotę 13 listopada o godzinie 8:00 nastąpiło długo wyczekiwane Otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki. Od tego dnia przez najbliższe cztery tygodnie każdy może wybrać z bazy rodzinę, której chce pomóc. Darczyńcą może zostać każdy, wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wspólnie z bliskimi, kolegami z pracy czy szkoły przygotować Paczkę dla wybranej rodziny.

Czytaj więcej