Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-03-03, 13:10


Wczoraj- 2 marca, w centrum Łańcuta odbyła się pikieta wsparcia dla narodu ukraińskiego.

Podczas tego wydarzenia można było składać dary dla potrzebujących, ale też wysłuchać jak wygląda aktualna sytuacja pomocowa w Łańcucie, jak również za naszą wschodnią granicą

Zapraszamy na relację z tego wydarzenia!

Na prośbę Pani Olha Demkiv pragniemy Was również poinformować, iż aktualnie wiarygodne informacje dotyczące działań grupy „Sercem z Ukrainą” znajdziecie na ich stronie na Facebooku Sercem z Ukrainą.

Komentarze

[…] wparcie, biorąc udział w miejskiej pikiecie, wspierającej Ukrainę (ten materiał zobaczycie TUTAJ). Swoje serca otworzyło wielu łańcucian, którzy regularnie wspierali zbiórki żywności, […]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Ланьцут займається наданням допомоги українцям

Шановні українцю, українко!

Czytaj więcej

Łańcut zaangażowany w pomoc dla Ukraińców

W związku z zaistniałą sytuacją i ciągłą potrzebą pomocy osobom z Ukrainy naszym terenie przygotowaliśmy dla Was materiał z najświeższymi informacjami w tej kwestii.

Czytaj więcej

Łańcut w geście solidarności z Ukrainą

2 marca o godzinie 17:00 w centrum naszego miasta (Rynek) odbędzie się spotkanie mające na celu wsparcie Ukrainy. Spotkajmy się wszyscy, chociaż na chwilę w Rynku naszego miasta!

Czytaj więcej