Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-23, 08:56


Dzisiaj jedno z bardzo wyjątkowych świąt- Dzień Ojca.

Z tej okazji przesyłamy wszystkim Ojcom oraz tym, którzy nimi dopiero zostaną dużo radości!
Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, szczęścia w życiu spełnienia marzeń, zdrowia każdego dnia oraz realizacji w ojcowskiej roli.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W środę posiedzenie Rady Miasta

XL Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji odbędzie się w najbliższą środę o godz. 15:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie.

Czytaj więcej

13 Radnych udzieliło wotum zaufania Zarządowi Powiatu Łańcuckiego

Podczas sesji absolutoryjnej Radni Powiatu głosowali w sprawie udzielenia wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Łańcuckiego. 13 Radnych było za, 6 wstrzymało się od głosu, 1 nie uczestniczył w głosowaniu, a 1 był nieobecny.

Czytaj więcej

Śmierć 38-latka w Łańcucie

Na początku tygodnia zaczęły docierać do nas informacje o niepokojącym wydarzeniu, które miało miejsce w poniedziałkowy wieczór przy pl. Sobieskiego w Łańcucie.

Czytaj więcej