Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-03-25, 11:12


Łańcuckie Miasteczko Wielkanocne okazało się niezapomnianym wydarzeniem. Plac Sobieskiego tętnił życiem od samego rana, gdy mieszkańcy i przyjezdni zapełniali go swoją obecnością, aby cieszyć się świąteczną atmosferą.

I Łańcuckie Miasteczko Wielkanocne było pełne radości i świątecznych emocji. Jarmark oferował bogactwo ozdób i smakołyków. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty garncarstwa i tworzenia Palm Wielkanocnych.

Dla dzieci przygotowano animacje, gdzie malowały pisanki, a rozstrzygnięcie konkursów na najpiękniejsze ozdoby i palmy przyciągnęło wielu uczestników. Kulminacyjnym punktem było wieczorne wystąpienie Chóru Sound’n’Grace, które poruszyło serca wszystkich obecnych, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Łańcuckie Miasteczko Wielkanocne zjednoczyło społeczność w duchu świątecznej radości i tradycji, pozostawiając niezapomniane wrażenia i inspirując do przyszłych spotkań. Zobaczcie sami!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcuckie Miasteczko Wielkanocne

Już jutro na Placu Sobieskiego poczujemy świąteczny klimat. A to za sprawą organizowanego po raz pierwszy w Łańcucie Miasteczka Wielkanocnego.

Czytaj więcej

Planowane wyłączenie prądu!

Poniżej zawiadomienie o planowanym wyłączeniu prądu. Sprawdź, czy Ciebie dotyczy!

Czytaj więcej

Posprzątajmy Łańcut razem!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią czas na wielkie porządki! To idealny moment, abyśmy wszyscy razem zaangażowali się w utrzymanie naszego pięknego miasta w czystości.

Czytaj więcej