Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-08, 14:08


Ukazał się wykaz Kadry Narodowej PZKFiTS na rok 2021 w zakresie trójboju siłowego obejmujący także wyciskanie leżąc. Wśród 201 kadrowiczów mamy 3 reprezentantów klubu LUKS ZIELONI Łańcut.

Powołanie do Kadry Polski otrzymali:

  • 1. Aleksandra Blajer – kategoria do 52 kg: trójbój siłowy – młodzieżowiec
  • 2. Gabriela Blajer – kategoria do 57 kg: trójbój siłowy – młodzieżowiec
  • 3. Kłak Hubert – kategoria do 83 kg: trójbój siłowy – senior.

Czynnikiem wyboru jest zdobycie Mistrzostwa Polski w 2020 roku. Bliźniaczki wywalczyły złote medale Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym klasycznym w Skierniewicach i powtórzyły wyniki podczas startu w Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznym. Mistrzostwa odbywały się w Warszawie. Dziewczyny startują w kategorii – Aleksandra do 52 kg, a Gabrysia kat. do 57 kg. Hubert Kłak wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznym w wadze do 83 kg w grupie wiekowej seniorów wynikiem 187.5 kg – tłumaczy trener Adam Bielecki.

Gratulujemy powołania i życzymy dalszych sukcesów.

fot. LUKS ZIELONI Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Co słychać w SPEC Stal Łańcut?

Wywiad z Krzysztofem Mączką Prezesem SPEC Stal Łańcut, Wiceprezesem ds. sportowo-organizacyjnych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej. Rozmowę przeprowadził Adam Onyszczuk Przewodniczący Komisji Informacji i Promocji w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej, zastępca dyrektora MOSiR Łańcut.

Czytaj więcej

Młode Talenty oraz Pierwszy Krok Sportowy w Akrobatyce

Wróćmy na moment do ubiegłego roku. Jeszcze w połowie grudnia, inaczej niż zwykle, bo bez udziału publiczności, odbyły się po raz kolejny zawody akrobatyczne. W hali MOSiR, Łańcut gościł akrobatów sportowych z całej Polski.

Czytaj więcej

Liturgiczne służby ołtarza zagrały w świątecznym turnieju

27 grudnia 2020 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbył się Świąteczny Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza w Futsalu.

Czytaj więcej