Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-01-05, 08:56


Wróćmy na moment do ubiegłego roku. Jeszcze w połowie grudnia, inaczej niż zwykle, bo bez udziału publiczności, odbyły się po raz kolejny zawody akrobatyczne. W hali MOSiR, Łańcut gościł akrobatów sportowych z całej Polski.

Pomimo pandemii do rywalizacji w ogólnopolskich zawodach „Młode Talenty” oraz „Pierwszy Krok Sportowy w Akrobatyce” przystąpili zawodnicy z 14 klubów, w tym liczna reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akrobata” Łańcut.

Akrobatyka to sport, który wymaga ogromnej pracy, wysiłku i poświęcenia. Wiedzą o tym najlepiej sami akrobaci, którzy z wielkim zaangażowaniem trenują na co dzień.

Ćwiczenia podczas zawodów w akrobatyce sportowej wykonywane są indywidualnie oraz w parach męskich, żeńskich i mieszanych, a także w trójkach żeńskich i czwórkach męskich.

Każda z kategorii akrobatyki sportowej charakteryzuje się typowymi dla niej układami akrobatycznymi.

Jak co roku nasi reprezentanci również stanęli na podium. Wśród nich znalazły się m.in. akrobatki Natalia i Martyna zajmując trzecie miejsce.

Wyniki zawodów można sprawdzić na stronie www.itdsport.pl w zakładce Wyniki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Liturgiczne służby ołtarza zagrały w świątecznym turnieju

27 grudnia 2020 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie odbył się Świąteczny Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza w Futsalu.

Czytaj więcej

Za nami Mikołajkowe Mistrzostwa Łańcuta w Pływaniu

19 grudnia na krytej pływalni MOSiR Łańcut odbyły się po raz kolejny Mikołajkowe Mistrzostwa Łańcuta w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej

Świąteczne Zawody w Tenisa Stołowego w łańcuckiej hali MOSiR

Zapraszamy do wzięcia udziału w Świątecznych Zawodach w Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOSiR Łańcut.

Czytaj więcej