Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-11-28, 08:37


Już 1.12.2023 (piątek) od 8:00 w Centrum Medycznym Haw-Med przy ul.Wałowej 25
odbędzie się akcja “ZDROWE MIKOŁAJKI’’.

Podczas akcji w Centrum Medycznym Haw-Med będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych
badań krwi, konsultacji dietetycznych – Bonne Sante Łańcut – Gabinety Dietetyczne,
badania wzroku – Lan-Optic, konsultacji z fizjoterapeutką uroginekologiczną – Konstancja
Gorczyca oraz psychologami z “Psychotest – dr Joanna Ciąpała”.

Organizatorzy przygotowali również konkurs, w którym do wygrania będą m.in. vouchery od sponsorów akcji. Ponadto, każdy uczestnik akcji będzie mógł wziąć udział w losowaniu upominków [przebij balonika = wygraj nagrodę] oraz fit poczęstunku dla każdego uczestnika akcji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Konferencja „Innowacje w edukacji” – gratka dla uczniów i nauczycieli

Po raz pierwszy w Łańcucie. Już 30 listopada 2023 r. rozpocznie się V edycja konferencji edukacyjnej dla podkarpackich dyrektorów szkół i nauczycieli. Tematem przewodnim tegorocznych „Innowacji w edukacji” będzie zastosowanie sztucznej inteligencji i nowoczesnych technologii w edukacji. Wydarzeniu będą towarzyszyć lekcje pokazowe dla uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Rejestracja trwa, a udział w kongresie jest bezpłatny.

Czytaj więcej

Weekendowe propozycje

Nie masz pomysłu jak spędzić wolny czas? Poniżej znajdziesz kilka ciekawych propozycji. Niektóre z nich dotyczą już dnia dzisiejszego. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami.

Czytaj więcej

Odsłonięcie słupka kilometrażowego Drogi Św. Jakuba w Łańcucie

21 listopada 2023 roku stał się szczególnym dniem dla miłośników szlaku pielgrzymkowego. W Łańcucie uroczyście odsłonięto słupek kilometrażowy Drogi Świętego Jakuba Via Regia.

Czytaj więcej