Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-14, 07:44


Od 12 czerwca w Warszawie rozgrywany był finał XXII edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jako reprezentantki województwa podkarpackiego wystąpiły dziewczynki ze szkółki piłkarskiej Stali Łańcut.

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję pokazać Państwu jak dziewczynki przygotowują się do turnieju w Warszawie- TUTAJ.

Podczas rozgrywek swoje zmagania Stalowe dziewczyny rozpoczęły od zwycięstwa w grupie z drużyną Stomilu Olsztyn. Kolejne spotkania w grupie przyniosły porażkę 2:4 z UKKS Katowice oraz remis 2:2 z Tęczą Bydgoszcz, który dał dziewczynkom upragniony awans z grupy.

Bramkę decydującą o awansie w ostatniej minucie trzeciego spotkania zdobyła Milena Mączka po podaniu Laury Łętek. Wysoką skuteczność w bramce pokazała Marika Gancarz.

W rozgrywkach ćwierćfinałowych, łańcuckie dziewczyny w ostatnim meczu pokonały AZS UJ Kraków 2-1 po bramkach Izabeli Jakubowskiej i Mileny Mączki.

Dziewczęta dzięki swojej waleczności i determinacji zajęły 5 miejsce w całej, ogólnopolskiej klasyfikacji turnieju.

Skład drużyny: Emilia Kisiel, Julia Świątoniowska, Zofia Kula, Izabela Jakubowska, Nikola Kunysz, Milena Mączka, Oliwia Gancarz, Marika Gancarz, Izabela Niemiec, Laura Łętek.

Trenerzy: Sławomir Sopel, Marcin Maculski.

Źródło informacji i zdjęć: SPEC Stal Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

SPEC Stal Łańcut pokonuje Sokół Kamień na własnym boisku

To był już ostatni mecz przy ul. Traugutta 11 w rundzie wiosennej IV Ligi Podkarpackiej. Stalowcy zawalczyli o cenne punkty z drużyną z Kamienia.

Czytaj więcej

Dziewczynki z łańcuckiej Stali ze zwycięstwem w województwie

Podczas finału wojewódzkiego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w Stalowej Woli łańcuckie piłkarki grające w kat. U10 pokazały swoją wartość odnosząc cenne zwycięstwo.

Czytaj więcej

XII Sportowy Turniej Przedszkoli Łańcut 2022

Wczorajszy dzień był wyjątkowy dla wielu łańcuckich przedszkolaków, gdyż to właśnie wczoraj miały one okazję wziąć udział w sportowej rywalizacji na hali MOSiR.

Czytaj więcej