Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-08, 12:48


Podczas finału wojewódzkiego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w Stalowej Woli łańcuckie piłkarki grające w kat. U10 pokazały swoją wartość odnosząc cenne zwycięstwo.

To już kolejna edycja rozgrywek „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, w której podopieczni łańcuckiej stali biorą udział.

Tegoroczna rywalizacja była bardzo zawzięta, jednak reprezentantki Łańcuta nie uległy żadnej presji i odniosły spektakularne zwycięstwo.

Jak możemy przeczytać na stronie klubu:

W fazie grupowej popisały się najwyższym zwycięstwem w całym turnieju 23:0 i dopiero w finale straciły pierwszą bramkę, ale i tak pewnie pokonały FKS Stal Mielec. Dodatkowo Milena Mączka odebrała nagrodę dla najlepszej zawodniczki w swojej kategorii.
W kategorii 12-latków zawodniczki SPEC Stal Łańcut zajęły czwarte miejsce. Przegrywając w półfinale z DAP Dębica, a w meczu o trzecie miejsce poniosły porażkę z Resovią Rzeszów. Pewnie Triumfowały piłkarki Beniaminka Krosno.

Klub reprezentowały następujące składy:

Skład U10: Skład: Nikol Kunysz, Julia Świątoniowska, Laura Łętek, Milena Mączka, Oliwia Gancarz, Marika Gancarz, Izabela Niemiec, Iza Jakubowska, Emilka Kisiel, Zofia Kula
Skład U12: Skład: Maja Sobek, Aniela Sowa, Nadia Marko, Lena Sopel, Patrycja Lęcznar, Alisa Kunysz, Emilka Miazga, Maja Wodzińska, Oliwia Szkodzińska.

Jako zwycięzcę etapu wojewódzkiego dziewczynki wezmą udział w finale na Stadionie Narodowym, podczas którego zawalczą ze zwycięzcami z innych województw.

Jak przygotowują się do tych zmagań?

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z ich przygotowań.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

XII Sportowy Turniej Przedszkoli Łańcut 2022

Wczorajszy dzień był wyjątkowy dla wielu łańcuckich przedszkolaków, gdyż to właśnie wczoraj miały one okazję wziąć udział w sportowej rywalizacji na hali MOSiR.

Czytaj więcej

Zwycięska feta Sokoła Łańcut

Po wywalczonym ostatnio awansie drużyna Sokoła Łańcut nie miała jeszcze okazji nacieszyć się zwycięstwem ze swoimi kibicami, gdyż decydujące spotkanie zostało rozegrane w Wałbrzuchu.

Czytaj więcej

Tenisowy turniej o puchar Dyrektora MOSiR za nami

Jak w latach ubiegłych wraz z nadejściem wiosny tenis powraca na parkowe korty.

Czytaj więcej