Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-05-27, 11:31


Po wywalczonym ostatnio awansie drużyna Sokoła Łańcut nie miała jeszcze okazji nacieszyć się zwycięstwem ze swoimi kibicami, gdyż decydujące spotkanie zostało rozegrane w Wałbrzuchu.

Dlatego wczoraj w centrum miasta została zorganizowana zwycięska feta, podczas której wszyscy łańcucianie mogli wraz ze swoimi mistrzami uczcić historyczny awans do najwyższej, koszykarskiej ligi rozgrywek.

Zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Tenisowy turniej o puchar Dyrektora MOSiR za nami

Jak w latach ubiegłych wraz z nadejściem wiosny tenis powraca na parkowe korty.

Czytaj więcej

Niezawodni „Zieloni”

W dniach 6-8 maja w Katowicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym – największa impreza trójbojowa w Polsce, w której wystartowało łącznie 460 zawodników (studentów).

Czytaj więcej

PTG Sokół Łańcut w finałowym starciu

Miniony weekend był dla łańcucian okazją do obejrzenia kosykarskiego starcia na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej