Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-06-03, 09:41


Wczorajszy dzień był wyjątkowy dla wielu łańcuckich przedszkolaków, gdyż to właśnie wczoraj miały one okazję wziąć udział w sportowej rywalizacji na hali MOSiR.

2 czerwca odbył się już po raz 12 Turniej Sportowy Przedszkoli. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, a udział wzięły niemal wszystkie przedszkola z terenu Łańcuta.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonali Burmistrz Miasta Łańcuta  Rafał Kumek, Kierownik Wydziału Sportu Promocji i Turystyki Michał Mac oraz Dyrektor MOSiR  Jerzy Hałka.

Zawody rozegrano w dwóch grupach, a następnie dwa najlepsze zespoły z każdej grupy zmierzyły się w finale walcząc o podium. Przedszkolaki startowały w następujących konkurencjach: „Sztafeta”, „Rzut woreczkiem”, „Zostaw, zabierz”, „Nałóż zdejmij, „Przewróć, postaw”.

Klasyfikacja w grupach:

            GRUPA A

MiejsceNazwa drużynypkt
1Przedszkole Jaś i Małgosia46
2Przedszkole Nr 1  Sowy i Pszczółki42
3Przedszkole Nr 2 Łańcut32
4Przedszkole Nr 4 Łańcut24
5Przedszkole Nutka8
6Przedszkole Babyland6

GRUPA B

MiejsceNazwa drużynypkt
1Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP48
2Przedszkole Nr 1 Smerfy42
3Przedszkole Nr 3 Łańcut25
4Przedszkole EncePence16
5Przedszkole Klekotka15
6Przedszkole Tygrysek10

Klasyfikacja finałowa prezentowała się następująco:
I miejsce- Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP- 22 pkt,
II miejsce- Przedszkole Jaś i Małgosia- 16 pkt,
III miejsce- Przedszkole Nr 1  Sowy i Pszczółki- 12 pkt,
IV miejsce- Przedszkole Nr 1 Smerfy- 10 pkt.

Na zakończenie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz słodkie niespodzianki sfinansowane ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi, które wręczył  Dyrektor MOSiR Jerzy Hałka.

Zapraszamy na naszą relację z tego wydarzenia:

Źródło informacji: MOSiR Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zwycięska feta Sokoła Łańcut

Po wywalczonym ostatnio awansie drużyna Sokoła Łańcut nie miała jeszcze okazji nacieszyć się zwycięstwem ze swoimi kibicami, gdyż decydujące spotkanie zostało rozegrane w Wałbrzuchu.

Czytaj więcej

Tenisowy turniej o puchar Dyrektora MOSiR za nami

Jak w latach ubiegłych wraz z nadejściem wiosny tenis powraca na parkowe korty.

Czytaj więcej

Niezawodni „Zieloni”

W dniach 6-8 maja w Katowicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym – największa impreza trójbojowa w Polsce, w której wystartowało łącznie 460 zawodników (studentów).

Czytaj więcej