Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-04-23, 08:24


14 kwietnia w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W zawodach nie mogło zabraknąć reprezentacji z Łańcuta.

Trzy pierwsze i jedno drugie miejsce wywalczyli reprezentanci LUKS Zieloni Łańcut startujący w mistrzostwach.
Osiągnięte wyniki:

Kamil Becla – zwyciężył w kategorii wagowej do 59kg w grupie wiekowej juniorów do lat 18 – wynikiem 120kg.

Mikołaj Wojnar – wywalczył drugie miejsce w kategorii wagowej do 74kg w grupie wiekowej juniorów do lat 18 – wynikiem 100kg.

Hubert Ząbroń- zdobył złoty medal w kategorii wagowej do 83kg w grupie wiekowej juniorów do lat 18 – wynikiem 132.5kg.

Dawid Ptaszek – zwyciężył w kategorii wagowej do 74kg wynikiem 107.5kg.

Ponadto Kamil Becla został sklasyfikowany na drugim miejscu w kategorii OPEN juniorów do lat 18 wynikiem 59.56 pkt. IPF.

Mistrzostwa Polski były zarazem kwalifikacją do Mistrzostw Europy Juniorów – Stambuł (Sierpień 2024r). W klasyfikacji drużynowej łańcucki klub ukończył rywalizację na drugim miejscu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Judocy z Łańcuta zdobywają dwa medale na Słowacji

Wspaniały sukces Akademii Judo Łańcut podczas Międzynarodowego turnieju „Bardejov Judo Open 2024” na Słowacji.

Czytaj więcej

„Razem osiągniemy wspólny cel…” – rozmowa z Weroniką Mikulską

Dziś w rozmowie podsumowanie turnieju półfinałowego o awans do 2 ligi kobiet. MKS Paradiso Łańcut zdobywając pierwsze miejsce zostaje organizatorem turnieju finałowego. Tym samym fioletowa drużyna realizuje założony sobie cel.

Czytaj więcej

Sportowy weekend w Łańcucie

Miniony weekend w Łańcucie dostarczył mieszkańcom dużą dawkę sportowych emocji. Łańcuckie drużyny rywalizowały już od piątku. Sprawdźmy jak im poszło.

Czytaj więcej