Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2024-04-16, 09:11


Wspaniały sukces Akademii Judo Łańcut podczas Międzynarodowego turnieju „Bardejov Judo Open 2024” na Słowacji.

Wychowankowie judo z Łańcuta, pod czujnym okiem trenerów Marcina i Pawła, wywalczyli 2 medale wśród ponad 900 zawodników z 14 państw i 89 klubów. Przemysław Lew (U15, kategoria wagowa 73 kg) zdobył złoto, natomiast Szczepan Filip (U15, kategoria wagowa 46 kg) stanął na drugim stopniu podium. To niezwykłe osiągnięcie dla naszego miasta, które dodatkowo podkreśla wysoki poziom łańcuckiego judo. Gratulujemy!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

„Razem osiągniemy wspólny cel…” – rozmowa z Weroniką Mikulską

Dziś w rozmowie podsumowanie turnieju półfinałowego o awans do 2 ligi kobiet. MKS Paradiso Łańcut zdobywając pierwsze miejsce zostaje organizatorem turnieju finałowego. Tym samym fioletowa drużyna realizuje założony sobie cel.

Czytaj więcej

Sportowy weekend w Łańcucie

Miniony weekend w Łańcucie dostarczył mieszkańcom dużą dawkę sportowych emocji. Łańcuckie drużyny rywalizowały już od piątku. Sprawdźmy jak im poszło.

Czytaj więcej

Młodzi adepci judo rywalizowali w turnieju Carpatia Cup

9 marca br. w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle po raz kolejny rozegrano turniej judo Carpatia Cup. Turniej zgromadził 283 zawodników w grupie wiekowej U9, U11, U13, U15 z Polski, Słowacji i Węgier.

Czytaj więcej