Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-10-28, 09:09


Na stronie Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie pojawiła się informacja dotycząca zmian w organizacji ruchu związanych z Dniem Wszystkich Świętych.

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od 29 października do 1 listopada, w obrębie cmentarza komunalnego w Łańcucie.

Od godz. 7 w sobotę 29 października do godz. 22 we wtorek 1 listopada, obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy na ul. Rodziny Ulmów od strony ul. Mościckiego w kierunku ul. Traugutta. 

Możliwość zatrzymania i postoju na ul. Rodziny Ulmów będzie od strony cmentarza. Na ul. Traugutta, po obu stronach, zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju.

Jednocześnie od strony ul. Traugutta obowiązywać będzie zakaz wjazdu na ul. Rodziny Ulmów. Natomiast nie będzie zmian w organizacji ruchu na ul. Mościckiego. Przez cały czas będzie obowiązywała tam obecna, stała organizacja ruchu.

W rejonie cmentarzy funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich. Jednocześnie policjanci apelują do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków i poleceń wydawanych przez kierujących ruchem funkcjonariuszy. 

źródło: KPP Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo w okresie Wszystkich Świętych

Rozpoczął się czas przygotowań do Dnia Wszystkich Świętych, kiedy znacznie częściej odwiedzamy groby bliskich i wyjeżdżamy na oddalone od miejsca zamieszkania cmentarze. Pamiętajmy, że do takich wyjazdów należy się odpowiednio przygotować. Zachowajmy szczególną ostrożność, by nie paść ofiarą przestępców. Bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych. Dlatego powinniśmy zastosować kilka podanych przez Policję wskazówek.

Czytaj więcej

Inauguracja nowego roku akademickiego Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku umożliwia seniorom pogłębianie wiedzy, rozwijanie nowych zainteresowań, wysłuchanie wykładów wybitnych autorytetów naukowych, a także poznanie innych, ciekawych świata i nie przejmujących się metryką ludzi.

Czytaj więcej

Jesień w łańcuckim parku

O tym, że jesień zachwyca swoimi barwami nie trzeba nikogo przekonywać. Aktualnie można ten piękny obraz podziwiać w całym mieście, a w szczególności w parku.

Czytaj więcej