Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-10-18, 12:30


O tym, że jesień zachwyca swoimi barwami nie trzeba nikogo przekonywać. Aktualnie można ten piękny obraz podziwiać w całym mieście, a w szczególności w parku.

Postanowiliśmy udać się na krótki, poranny spacer, aby uwiecznić dla Państwa te chwile. Zapraszamy do oglądania

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Szlachetna Paczka pilnie szuka wolontariuszy na terenie Podkarpacia

Już wkrótce będziemy świadkami znanej od lat akcji pomocowe pd. „Szlachetna Paczka”. Zanim jednak niektórzy uzyskają pomoc, najpierw potrzebni są Ci, za pomocą, których będzie można pomóc.

Czytaj więcej

Dziś święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów

14 października obchodzimy Święto Edukacji Narodowej, zwane powszechnie Dniem Nauczyciela. Ten dzień jest okazją do wyrażenia wdzięczności pedagogom, którzy prowadzili i prowadzą nas przez całą ścieżkę edukacji.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

5 października odbyła się LII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 14 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej