Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-02-11, 09:33


Jeden z naszych czytelników poinformował nas, że od kilku dni przy ul. Braci Śniadeckich błąka się pies.

AKTUALIZACJA: Udało się odnaleźć właściciela. Dziękujemy wszystkim za pomoc!

Pan Jakub pisze:

Od dłuższego czasu pląta się po okolicy braci Śniadeckich piesek . Bardzo nam go szkoda żeby na mrozie zamarzła psina. Poszukujemy właściciela – pomożecie szukać ? Obecnie wziąłem go do siebie ale mam innego psa i nie bardzo się chcą dogadać , nie bardzo mogę go zostawić jeśli się nie znajdzie właściciel.

Jeśli ktokolwiek z Państwa wie czyj to piesek, bądź może dać mu dom tymczasowy prosimy o kontakt pod numerem: 608 793 447.

Zachęcamy do udostępniania tego ogłoszenia. Liczymy, że nasza wiadomość dotrze do właściciela, a piesek wróci do swojego domu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wyniki konkursu na najbardziej kreatywnego bałwana

Dzisiaj zakończyło się głosowanie na najbardziej kreatywnego bałwana. Poznajcie zwycięzców!

Czytaj więcej

Stowarzyszenie Form Różnych. Co to takiego?

Film, teatr, muzyka i wiele innych. Działają dla łańcuckiej kultury, bo wierzą, że społeczeństwo zasługuje na więcej! Zapraszamy do przeczytania wywiadu z współzałożycielką i wiceprezes Stowarzyszenia Form Różnych Katarzyną Mazurkiewicz.

Czytaj więcej

Uczniowie I LO dziękują medykom

Wczoraj, na stronie I LO w Łańcucie oraz Starostwa Powiatu Łańcuckiego pojawił się filmik z podziękowaniami dla osób zaangażowanych w walkę z pandemią koronoawirusa.

Czytaj więcej