Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-09-28, 08:05


W minioną sobotę, na stadionie miejskim w Łańcucie został rozegrany turniej oldboyów, w ramach III edycji Memoriału im. Sławomira Nogi i Mariusza Urbańskiego.

Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn: Polonia Rzeszów, JKS Jarosław, Oldboys Dąbrowica, Dekor Rzeszów, Polonia Przemyśl, Onduline Mielec oraz ŁKS Stal Łańcut.

Rozgrywki oficjalnie otworzył Burmistrz Miasta, a pamięć Sławomira Nogi i Mariusza Urbańskiego została uczczona minutą ciszy.

Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym.
Zwycięska okazała się drużyna Dekor Rzeszów. Kolejne miejsca na podium zajęły: Polonia Przemyśl oraz Polonia Rzeszów.

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny oraz najlepsi zawodnicy odebrali pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczali Pani Marzena Noga, Burmistrz Miasta Łańcuta Rafał Kumek oraz Dyrektor MOSiR Łańcut Jerzy Hałka.

FOT. MOSiR ŁAŃCUT

Oto jak prezentuje się tabela końcowa:

1. DEKOR RZESZÓW
2. POLONIA PRZEMYŚL
3. POLONIA RZESZÓW
4. JKS JAROSŁAW
5. OLDBOYS DĄBROWICA
6. ŁKS STAL ŁAŃCUT
7. ONDULINE MIELEC

Źródło: MOSiR Łańcut

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Siostry Blajer na podium!

W dniach 17-19.09.2021 roku w Skierniewicach odbyły się IX Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym – eliminacje do Mistrzostw Świata Juniorów TSK w Szwecji.

Czytaj więcej

Srebrny medal dla Adama Dębskiego

W dniach 4-5 września w Krakowie odbył się Międzynarodowy Turniej Judo Cracow Judo Open 2021.

Czytaj więcej

Podsumowanie sportowego weekendu w Łańcucie

Zapraszamy na podsumowanie minionego sportowego weekendu w Łańcucie, w materiale ujęcia z Mistrzostw Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej oraz z Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta.

Czytaj więcej