Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-12-14, 07:39


Odnaleziono winnych dewastacji w łańcuckim parku.

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzanych o uszkodzenie mienia, którego dopuszczono się pod koniec listopada. Pomalowali oni sprayem elewacje budynku wartowni – kordegardy, kilkanaście koszy na śmieci i pamiątkową tablicę przed budynkiem Maneżu. Powstałe w wyniku dewastacji straty, oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zarzuty usłyszało dwóch mieszkańców powiatu łańcuckiego: 22-latek i jego 17-letni kolega.

fot. KPP w Łańcucie

Podejrzani po usłyszeniu zarzutów, przyznali się do winy. Teraz są zagrożeni karą do 5 lat pozbawienia wolności. Łańcucki sąd zdecydował o objęciu ich policyjnym dozorem.  

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Unia Europejska na rozdrożu, co przyniesie czas – wykład dla ŁUTW

Mgr Sylwia Katarzyna Mazur z Katedry Nauk o Polityce i Administracji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie przeprowadziła zdalny wykład dla słuchaczy Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykład został zrealizowany zdalnie dzięki współpracy z Telewizją Łańcut.

Czytaj więcej

Kolęda duszpasterska ograniczona przez pandemię

Kolęda duszpasterska w tym roku odbędzie się w całkiem innej formie, niż ta, którą znamy z lat ubiegłych.

Czytaj więcej

Poszukiwany Darczyńca!

Pilnie poszukiwany Darczyńca! Zostały już tylko 3 dni do paczkowego finału. Jedna Rodzina z naszego rejonu nie ma jeszcze Darczyńcy. Pomóżmy znaleźć Darczyńcę dla tej ostatniej rodziny!

Czytaj więcej