Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-06-01, 07:33


Dzisiaj świętujemy międzynarodowy Dzień Dziecka.

Z tej okazji przesyłamy wszystkim dzieciom, zarówno małym, jak i dużym nasze gorące życzenia! Aby wasza niezmierzona energia była motorem napędowym do odkrywania tego świata i dawała Wam wiele radości!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Od dziś kolejne luzowanie obostrzeń

Co się zmieni? Zielone światło na wznowienie biznesu dostali m.in. restauratorzy i branża fitness. Od 28 maja więcej osób może uczestniczyć w imprezach sportowych na świeżym powietrzu, uczniowie wracają do nauki stacjonarnej, pojawia się też możliwość otwarcia kin, czy teatrów.

Czytaj więcej

26 maja Dzień Matki

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Warto w tym dniu pamiętać o swojej Mamie i podziękować jej za trud, jaki włożyła w nasze wychowanie i za miłość, którą nas obdarzyła.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z XXXIX Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII Kadencji

W dniu 19 maja br. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Miasta Łańcuta.W obradach uczestniczyło 15 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej