Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-05-26, 10:38


Dzień Matki co roku przypada na 26 maja. To czas późnej wiosny, kiedy świat budzi się do życia. Ten dzień, to wyjątkowa okazja do podziękowania wszystkim Mamom. Zachęcamy do pisania swoich życzeń – dzielenia się wierszykami dla Mamy w komentarzach.

Za miłość, za troskę, za poświęcenie, za to, że zawsze przedkładały nasze dobro nad swoje – wszystkiego najlepszego dla naszych Mam!

fot. Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Wielki sukces łańcuckiego przedsiębiorcy

Słynna marka odzieżowa Próchnik wraca na polski rynek. Została przejęta przez spółkę Premium Fashion, której udziałowcem jest łańcucianin Tomasz Ciąpała, prezes i właściciel firmy Lancerto. Pierwsze produkty reaktywowanego Próchnika trafią na rynek jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej

Ruszyła XVIII edycja konkursów dotacyjnych Fundacji PZU

Fundacja PZU ogłosiła tegoroczny nabór wniosków w ramach trzech, następujących programów skierowanych do dzieci i młodzieży: „Młodzi niepełnosprawni – sprawni z Fundacją PZU”, „Fundacja PZU z Kulturą” oraz „Z Fundacją PZU po lekcjach”.

Czytaj więcej

Kwalifikacja wojskowa. Te osoby muszą stawić się na komisji

Termin kwalifikacji wojskowej dla mężczyzn z miasta Łańcuta – 1, 2, 3 czerwca 2022 r. i dla kobiet 24 czerwca 2022 r.

Czytaj więcej