Sport

Redaktor:

|

Data publikacji: 2021-07-19, 13:41


W dniu wczorajszym na obiektach MOSiR Łańcut zostały rozegrane już po raz piąty Mistrzostwa Podkarpacia w Beach Soccerze. Tytuł Mistrzów Podkarpacia w piłce nożnej plażowej wywalczyła drużyna Heiro Rzeszów.

Dla Heiro to drugi tytuł mistrzowski. W finale ekipa pokonała Eurobus Przemyśl 2-1 (0-1,1-0,1-0). Bramki Przybyło, Suski – Wanat.

Meczu o 3 miejsce nie rozegrano ze względu na złą pogodę, dlatego najniższy stopień podium należał do dwóch zespołów: Futsal Club Sport Południe Łańcut oraz KORMED FUTSAL TEAM.

  • Najlepszy zawodnik: Bartłomiej Przybyło (Heiro)
  • Najlepszy strzelec: Mateusz Wanat (Eurobus)
  • Najlepszy bramkarz: Grzegorz Cisek (Sport Południe)

Zapraszamy na skrót.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Turniej Piłki Nożnej Plażowej wygrywa ŁKS Stal Łańcut 2006

7 lipca 2021 roku na basenie otwartym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie rozegrano Turniej Piłki Nożnej Plażowej Trampkarzy Starszych.

Czytaj więcej

„ZIELONI” wywalczyli sześć medali

W dniach 26-27.06.2021 roku w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym, a zarazem III Memoriał im. Wojciecha Kardynalskiego. Swoje występy w mistrzostwach mogą zaliczyć do bardzo udanych zawodnicy z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZIELONI” przy Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie, którzy wywalczyli w zawodach sześć medali (trzy złote, jeden srebrny i dwa brązowe).

Czytaj więcej

Za nami sportowy weekend

Miniony weekend przebiegł w sportowej atmosferze. Zapraszamy na skrót z niektórych wydarzeń.

Czytaj więcej