Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

29 lutego Kongres IDEE DLA MIASTA

Kongres programowy „IDEE DLA MIASTA” organizowany 29 lutego, będzie doskonałą okazją do dyskusji o wpływie historii na wygląd miasta, który wspólnie tworzymy oraz planach na przyszłość, które ugruntują Łańcut w przestrzeni województwa i regionu.

Czytaj więcej

Dodatek osłonowy 2024 roku dla mieszkańców Łańcuta

Od stycznia 2024 r. zostały zmienione przepisy, które po raz kolejny wprowadzają dodatki osłonowe jako świadczenie finansowane z budżetu państwa, mające na celu zniwelowanie rosnących kosztów energii, gazu i żywności, będące wsparciem dla mniej zamożnych gospodarstw domowych. Obowiązuje kilka zmian w stosunku do dodatków osłonowych realizowanych w 2022 r., dlatego zachęcamy do zapoznania się z informacjami zaprezentowanymi poniżej.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z LXIX Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

18 stycznia odbyło się posiedzenie Rady Miasta Łańcuta. Tego dnia w Sesji uczestniczyło 14 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z posiedzenia.

Czytaj więcej