Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-07-15, 09:11


Miejski las od lat ma swoich zwolenników. Postanowiliśmy sprawdzić co ciekawego ma do zaoferowania mieszkańcom Bażantarnia.

Las zagospodarowany przez Potockich na hodowlę bażantów przeszedł w minionych latach rewitalizację, która zakończyła się w 2020.

Nowe nasadzenia, mała architektura czy utwardzone alejki to nie jedyne ulepszone aspekty, które zachęcają do odwiedzin tego niemal 35 hektarowego terenu.

Jak aktualnie wygląda Bażantarnia i jaki jest jej potencjał? Zapraszamy do oglądania!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

II Zlot Modeli Piankowych w Rogóżnie

W minioną sobotę Lotnicze Stowarzyszenie Ziemi Łańcuckiej w Rogóżnie miało okazję zaprezentować szerszemu gronu swoją pasję.

Czytaj więcej

Ostrzeżenie: w poniedziałek na Podkarpaciu burze z gradem

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW – PIB w Krakowie wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące wystąpienia burz z gradem na terenie powiatu łańcuckiego.

Czytaj więcej

Zaproszenie na 2 Zlot Modeli Piankowych w Rogóżnie

Już w najbliższy weekend miłośnicy lotnictwa, modelarstwa, ale nie tylko będą mogli wziąć udział w imprezie organizowanej przez Lotnicze Stowarzyszenie Ziemi Łańcuckiej w Rogóżnie KS.

Czytaj więcej