Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-05-06, 10:40


IMGW ostrzega przed burzami z gradem. Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenia pierwszego stopnia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Rozstrzygnięcie konkursu „Zero waste – moja zabawka z recyklingu”

Dzisiaj w Fili Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej nastąpiło rozstrzygnięcie ekologicznego konkursu dla łańcuckich przedszkolaków.

Czytaj więcej

Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Łańcucie

Punktem kulminacyjnym tegorocznych obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja była uroczysta msza święta w kościele pw. św. Stanisława Biskupa. Po mszy św., pod tablicą upamiętniającą na placu kościelnym, złożone zostały wieńce i kwiaty. Uroczyste przemowy wygłosili m.in. przedstawiciele władz Miasta.

Czytaj więcej

Oddano blisko 30 litrów krwi

W sobotę na terenie Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie, służby mundurowe zorganizowały akcję honorowego oddawania krwi. Dzięki akcji zbiórki krwi, zebrano blisko 30 litrów tego cennego daru.

Czytaj więcej