Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-05-04, 11:15


Punktem kulminacyjnym tegorocznych obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja była uroczysta msza święta w kościele pw. św. Stanisława Biskupa. Po mszy św., pod tablicą upamiętniającą na placu kościelnym, złożone zostały wieńce i kwiaty. Uroczyste przemowy wygłosili m.in. przedstawiciele władz Miasta.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Łańcut w rozkiwicie

Obserwując dzisiejszą wyjątkową aurę postanowiliśmy wybrać się na spacer z aparatem po zakątkach naszego miasta.

Czytaj więcej

Sprawozdanie z XLVIII Sesji Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji

21 kwietnia odbyła się XLVIII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. W obradach uczestniczyło 14 Radnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem.

Czytaj więcej

Zaproszenie na uroczystości z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Burmistrz Miasta Łańcuta oraz Starosta Łańcucki zapraszają do udziału w obchodach 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej