Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-04-28, 08:20


Burmistrz Miasta Łańcuta oraz Starosta Łańcucki zapraszają do udziału w obchodach 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Program uroczystości:

  • Godz. 9:00 – zbiórka pod Urzędem Miasta Łańcuta
  • Godz. 9:30 – rozpoczęcie uroczystej mszy św. w kościele pw. św. Stanisława Biskupa
  • Godz. 10:30 – złożenie kwiatów pod pamiątkowymi tablicami. Odśpiewanie hymnu narodowego oraz okolicznościowe przemowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Obchody Święta 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie

29 kwietnia obchodzimy Święto 10 Pułku Strzelców Konnych, wybitnej jednostki, stacjonującej w Łańcucie w latach 1921-1939. W tym roku uroczyste obchody trwały trzy dni.

Czytaj więcej

Akcja #ZielonyŁańcut 2022- Tydzień dla Ziemi już za nami

W minionym tygodniu mieliśmy przyjemność współorganizować Tydzień dla Ziemi w naszym mieście. Ciekawi jesteście jak wyszło?

Czytaj więcej

W sobotę zbiórka krwi

30 kwietnia od godziny 9:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie będzie przeprowadzona zbiórka krwi służb mundurowych. Rejestracja w godzinach 9:00 – 13:00. Wśród atrakcji: pokaz sprzętu i wyposażenia PSP, OSP, POLICJI oraz 3 PBOT.

Czytaj więcej