Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2022-04-25, 11:48


30 kwietnia od godziny 9:00 w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie będzie przeprowadzona zbiórka krwi służb mundurowych. Rejestracja w godzinach 9:00 – 13:00. Wśród atrakcji: pokaz sprzętu i wyposażenia PSP, OSP, POLICJI oraz 3 PBOT.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

W najbliższy czwartek posiedzenie Rady Miasta

W dniu 21 kwietnia 2022 r. o godzinie 14:00 odbędzie się XLVIII Sesja Rady Miasta Łańcuta VIII kadencji. Poniżej przedstawiamy porządek czwartkowych obrad.

Czytaj więcej

„Zaczęło się od barszczu. Historia przyjaźni ukraińsko-łańcuckiej kuchnią pisana”.

Wczoraj miało miejsce spotkanie autorskie z twórcami charytatywnego, kulinarnego e-booka.

Czytaj więcej

Umowa na budowę hali sportowej przy SP3 podpisana

12 kwietnia 2022 r. odbyło się spotkanie, na którym podpisana została umowa na wykonanie hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Łańcucie. Umowę zawarło Miasto Łańcut z firmą AJ Profibud.

Czytaj więcej