Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-20, 08:58


Wojewódzkie Biuro Spisowe w Rzeszowie pragnie przypomnieć, że zgodnie art. 8a ust. 2. ustawy o powszechnym spisie rolnym użytkownik gospodarstwa rolnego, który nie może dopełnić obowiązku przeprowadzenia samospisu internetowego, w szczególności ze względu na stan zdrowia lub uzasadniony interes tego użytkownika, zgłasza ten fakt służbom statystyki publicznej, telefonując na podany do wiadomości publicznej numer infolinii spisowej, nie później niż do dnia 31 października 2020 r.

Wychodząc naprzeciw zgłaszanym problemom, ze strony gbs-ów oraz samych rolników, dotyczącym długiego oczekiwania na połączenie i spisanie się poprzez infolinię ogólnopolską, WBS w Rzeszowie uruchomiło dodatkowe linie telefoniczne z możliwością dokonania samospisu dla rolników:

  • z powiatu: dębickiego, leżajskiego, łańcuckiego, ropczycko-sędziszowskiego, strzyżowskiego, rzeszowskiego i miasta Rzeszów – 517555998, 516535160.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Nadanie sztandaru Szkole Podstawowej nr 1 w Łańcucie

14 października – to szczególny dzień z dwóch powodów – tego dnia obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej, zwane powszechnie Dniem Nauczyciela oraz święto nadania sztandaru Szkole Podstawowej nr 1 w Łańcucie.

Czytaj więcej

Od jutra Łańcut w czerwonej strefie. Co to oznacza?

Podczas wczorajszej konferencji Ministerstwa Zdrowia ogłoszono nową listę stref czerwonych. Na liście znalazł się również powiat łańcucki. Co to oznacza dla mieszkańców?

Czytaj więcej

„Łańcuckie ślady walk o odzyskanie Niepodległości” – w Łańcucie powstała ścieżka dydaktyczna

W 2018 roku obchodziliśmy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, a w tym roku obchodzimy już konkretnie stulecie Bitwy Warszawskiej.

Czytaj więcej