Kultura

Redaktor:

|

Data publikacji: 2023-05-18, 11:43


Od 13 do 28 kwietnia w Filii MDK Podzwierzyniec organizowany był cykl warsztatów „Działamy lokalnie – myślimy globalnie” w ramach obchodów tegorocznego Dnia Ziemi.

Zajęcia przeznaczone dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łańcucie polegały m.in. na: samodzielnym ozdabianiu doniczek czy tworzenia lasów w słoiku.

17 maja odbyło się podsumowanie całości zorganizowanych wydarzeń, podczas, którego klasy zaangażowane w warsztaty odebrały swoje klasowe lasy w szkle.

W wydarzeniu udział wzięli: Burmistrz Miasta Łańcuta- Rafał Kumek, Kierownik Filii MDK Podzwierzyniec- Dorota Chudzik oraz uczniowie, dyrekcja i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łańcucie.

Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

Tekst: Julia Kułak

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Spotkanie autorskie z Jakubem Zającem

Od 8 do 12 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie obchodzono XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W jego ramach odbyło się wiele ciekawych inicjatyw skierowanych dla czytelników.

Czytaj więcej

Wymiana książek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie

Czytelnia Zbiorów Regionalnych, działająca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie zachęca swoich czytelników do odświeżenia książkowych regałów i wymiany na inne pozycje.

Czytaj więcej

Od piątku do niedzieli wstęp do Zamku w Łańcucie za 1 zł

„Muzeum – Zamek w Łańcucie: odkryj domowe oblicze zamkowego życia i
zobacz ordynackie spa z początku XX w.” to tytuł pod jakim w łańcucie będą się odbywać tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Czytaj więcej