Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-05, 10:49


Miejski Zarząd Budynków w Łańcucie informuje mieszkańców o możliwych utrudnieniach w ruchu. Sprawdź jakie.

W związku z koniecznością wykonania prac związanych z odnowieniem linii oznakowania poziomego wyznaczającego miejsca postojowe w strefie płatnego parkowania, informujemy o następujących utrudnieniach w organizacji ruchu w najbliższych dniach:

5 października (poniedziałek) wyłączone z możliwości parkowania będą miejsca postojowe na ul. Rynek strona północna i zachodnia, Danielewicza oraz Sokoła.

6 października (wtorek) będą to ul. Rynek strona wschodnia, Farna oraz Ottona z Pilczy.

Jednocześnie informujemy, że na terenie całej strefy mogą wystąpić chwilowe wyłączenia z możliwości parkowania kilku miejsc postojowych. Za utrudnienia Miejski Zarząd Budynków w Łańcucie przeprasza.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Łańcucie istnieje już 30 lat…

W tym roku Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło w Łańcucie obchodziło 30-lecie swojej działalności.

Czytaj więcej

Gwałtowny wzrost stanów wody – ostrzeżenie hydrologiczne

Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie ostrzega przed gwałtownym wzrostem stanów wody.

Czytaj więcej

Mobilna pracownia mammograficzna w Łańcucie

6 października 2020 roku w godzinach od 10:00 do 16:00 przy Centrum Komunikacji Miejskiej w Łańcucie (ul. T. Kościuszki 17a) stanie mobilna pracownia mammograficzna LuxMed.

Czytaj więcej