Sprawy społeczne

Redaktor:

|

Data publikacji: 2020-10-01, 08:27


Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie ostrzega przed gwałtownym wzrostem stanów wody.

Zjawisko: gwałtowne wzrosty stanów wody

Stopień zagrożenia: 1 (w skali 3 stopniowej)

Ważność: do godz. 15:00 dnia 01.10.2020

Zlewnie: Wisłok od Rzeszowa do ujścia

Przebieg: W obszarach występowania prognozowanych opadów deszczu, na mniejszych rzekach oraz w zlewniach zurbanizowanych, mogą wystąpić gwałtowne wzrosty poziomu wody i podtopienia. W zlewniach kontrolowanych, w przypadku wystąpienia szczególnie intensywnych opadów, istnieje możliwość przekroczenia stanów ostrzegawczych.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 75%

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu Łańcut News nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ostatnie posty

Mobilna pracownia mammograficzna w Łańcucie

6 października 2020 roku w godzinach od 10:00 do 16:00 przy Centrum Komunikacji Miejskiej w Łańcucie (ul. T. Kościuszki 17a) stanie mobilna pracownia mammograficzna LuxMed.

Czytaj więcej

Ankieta dotycząca kierunków rozwoju miasta Łańcuta

Miasto Łańcut przystąpiło do opracowania dokumentu pn. Strategia Rozwoju Miasta Łańcuta na lata 2021-2027.

Czytaj więcej

Miasto nieodpłatnie będzie użyczać kompostowniki mieszkańcom

Rozpoczął się nabór wniosków w Programie użyczania kompostowników na terenie Gminy Miasto Łańcut. Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do efektywnego wykorzystywania odpadów biodegradowalnych powstających w ogrodach i kuchniach.

Czytaj więcej